Domeenide registreerimine

Enamlevinud rahvusvahelistel kommertsdomeenidel puuduvad registreerimisel piirangud. Nende registreerimine on üldjuhul lihtne ja kiire - nad ei vaja digitaalset allkirjastamist ega registreerimisel isikukoodi või ettevõtte registreerimisnumbrit. Maatunnustega domeenidel seevastu on sageli piirangud. Eesti .EE domeenil nõutakse, et domeeni halduskontaktil oleks Eesti isikukood, Soome .FI domeene saab registreerida ainult Soome isikukoodi omavale eraisikule või Soome äriregistris registreeritud ettevõttele. Enne domeeni tellimist palume kindlasti hoolikalt uurida domeenide registreerimise tingimusi ja nõudeid, vajadusel võtke ühendust Viruhosting klienditoega.

Domeenide registreerimise pikendamine

Domeene registreeritakse piiratud ajaks, seega tuleb teatud aja tagant domeeni registreeringut pikendada. Pikendamise tingimused soovitame omale domeeni registreerimisel selgeks teha, sest kui domeen aegub, ei tööta ka sellega seonduvad koduleheküljed ja e-post. Vältimaks domeeni registreerimise pikendamisel probleeme, soovitame domeenide registreeringut alati aegsasti pikendada ning kindlasti vähemalt 1 kuu enne domeeni aegumist.

Domeenide pikendamise eest tasutav makse peab kindlasti laekuma 7 päeva enne domeeni aegumist. Vastasel juhul ViruHosting ei vastuta domeeni aegumise eest. Lõppenud registreerimisajaga rahvusvaheliste domeenide taastamine on tasuline.
NB! Domeenide aegumisel arvestatakse GMT (Greenwich Mean Time) aega, mitte Eesti vööndiaega.

Kui domeen on juba aegunud, võib selle taastamine  maksta kuni 10 korda rohkem kui tavalise pikendamise hind. Mõningatel juhtudel ei ole domeeni peale aegumist üldse võimalik enam taastada. Näiteks .EU domeeni pikendamine peale aegumist (pikendamine karantiinist) maksab 46€. Teiste rahvusvaheliste domeenide taastamise hind on 80 eurot . 

VAATA LISAKS:
 
Eesti .EE domeeni reeglid :
http://internet.ee/domeenid/ee-domeenireeglid
 
Rahvusvaheliste domeenide reeglid leiad siit: 
http://opensrs.com/site/resources/agreements/domain-policies

Teenuse tellimine

Palun täitke järgnev vorm või saatke meile e-post ning me võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Asutuse andmed:

Kontaktisik:

NB! Lahtrid märgitud * tuleb kindlasti täita.
Vajutades nuppu „Saata“ olete automaatselt meie lepingu tingimustega nõus.